Jmenuji se Kačka. Jógu jsem našla v Americkém New Yorku, kde jsem rok a kousek žila. Odtud také pochází většina mé jógové praxe. Dále jsem si vyzkoušela lekce na Hawaii, v Indii nebo třeba v Thaisku, kde jsem si vybrala Hatha jógu jako mou nejoblíbenější, a na podzim roku 2016 jsem začala provádět tímto stylem i ostatní. V prosinci 2017 jsem absolvovala jógový 200 hodinový kurz lektorů jógy v Indii, díky kterému jsem své dosavadní lekce (doufám) vylepšila :D 

Doplnila jsem tím do svého repertoáru Aerial jógu, Yin jógu, Vinyasa jógu a Ashtangu. V mých lekcích sice neztratíte 10 kilo ani z vás neudělám modelku/modela z katalogů, ale zato se uvolníte, odpočinete si a budete vědět proč jednotlivé věci děláte. To je pro mne hlavní prioritou, aby se mí klienti cítili dobře, odpočatě a neodcházeli domů po čtyřech ! Nejoblíbenější část lekce je pro mne závěrečná Shavasana (relaxace), kterou se snažím dělat tak, jako nikdo jiný!

Ráda klientům vychíázím vstřích a jedna z mých hlavních priorit je lidský přístup. Jógu neberu jen jako cvičení ale jako styl života. Nebo tedy alespoň se o to ze všech sil snažím. Takže témata ekologie, jak žít nenásilný život vůči planetě i ostatním živočichům, veganství a podobné jsou mi velmi blízká a ráda řeším i toto. 

Jedním z mých největších koníčků je cestování. To se snažím zařadit i do své "práce" a plánuji od léta 2019 pravidelné netradiční jógové dovolené ve vlastním stylu. Dovolená na které něco zažijete a o které budete vyprávět rodině i za pár let :) a ze které si nedovezete spolu se zážitky 5 kilo navíc. 

VZDĚLÁNÍ: 

  • 2016 - Akreditovaný kurz mšmt LEKTOR JÓGY 
  • 2016 - Asistence v ásánách ( celkem 4 školení či workshopy + pravvidelné praktikování v lekcích ) 
  • 2016 - Meditační a dechové techniky 
  • 2017 - 200 RYT yoga teacher training Goa Indie  (Yin, Hatha, Vinyasa, Ashtanga, Fly)
  • 2018 - D-yogi fly Acrobat 

Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .