TOSKÁNSKO 

23.6. - 30.6. 2019 poslední 2 místa

Poznávací dovolená s ubytováním na jednom z nejkrásnějších míst, kde jsem kdy byla Vidíte tu fotku se západem slunce ? TENHLE VÝHLED nám bude dělat společnost každý večer při večeři. 
Ubytováni budeme téměř na konci světa mezi stovkami olivových stromů, obskakováni těmi nejmlejšími lidmi. Fotka bojovníka je na místě, kam každé ráno vyjdete na terasu z vašeho pokoje 
Absolvujeme výlet do Florencie s průvodcem, poznávací výjezdy i do dalších měst, výlet k moři i přírodním termálům. Vyzkoušíte si jeden workshop vaření a výroby kosmetiky z olivového oleje. Zajedeme si na jógu pod vedením zahraničního lektora a v neposlední řadě se dovíte jak se vyrábí Olivový olej té největší kvality a víno, které poteče proudem. 

REZERVACE - zakoupením letenky + uhrazení zálohy 8000,- do                                      10.1. 2019

- aktuální cena letenek k 8.10. na tento termín cca 1700,- 

JÍDLO  - formou polopenze zařízeno ubytovacím zařízením.                                                                                  DOPRAVA - letecky - každý účastník letenku platí sám , po toskánsku minibusem                                                                                                                 UBYTOVÁNÍ - ubytování uhradí každý účastník na účet hotýlku.

KAPACITA - 7 osob - zbývají 3 místa

Bližší informace a jakékoli dotazy - kachijoga@gmail.com

číslo účtu pro zálohy: 212073092/0600 - do zprávy pro příjemce uveďte váš email a jméno

SLOVINSKO 

14. - 21.8. 2019 obsazeno!

Aktivní poznávací nádherná dovolená kdy projdeme hory, proplaveme jezera a v neposlední řadě okusíme Slovinské moře.  
Nádherná země s panenskou přírodou a těmi nejzářivějšími barvami, která je velice čistá a podporuje ekologii. 

Cestou do Slovinska nás bude čekat Medvědí soutěska v Rakousku. Nádherný kus přírody a tak trochu i adrenalinu.

Každý den nás bude čekat jóga na nádherných místech. Cvičit budeme převážně venku na místech s nádhernou atmosférou. Projedeme se na paddleboardech v tyrkysově modré vodě, projdeme si pár hor, projdeme si ulice Lublaně, navštívíme nadherné město Piraň. V pirani nás bude čekat prohlídka města a koupání v moři, které má barvu nebe. Kamenné pláže nám krásně promasírují chodidla ! 

REZERVACE - uhrazení zálohy 6500,- do 10.1. 2019

UBYTOVÁNÍ - Ve vilách nebo větších domech. Tzn. Jeden velký dům kde budou pokoje a budeme společně využívat tyto prostory. Celkem budeme ubytovaní 3x. BLED/BOHINJ 3noci  , PIRAN/PORTOROZ 3noci , PODCETRTEK/MARIBOR 1 noc  

- Po zaplacení zálohy v lednu zašlu všem zájemcům odkaz, přes který se ubytování uhradí. Jelikož já nemám oprávnění tyto "služby poskytovat". Nemohu provést hromadnou platbu za všechny. Bližší info o platbách opět dostanou zájemci, kteří zašlou zálohu.


STRAVA - Na každém z ubytování bude k dispozici kuchyň kterou budeme moci využívat. 

Jelikož vařím 5 let pouze veganskou stravu, která uspokojila již ne jednoho masožravce tak si budu připravovat jídlo, které bude zdravé a přitom tak dobré. Podrobnější info o stravování po zaplacení zálohy.

DOPRAVA - vlastním autem, celá dovolená bude naplánovaná tak ať se cestuje pohodlně a v autě se nesedí moc dlouho 

Takto bude vypadat TRASA  naší cesty. S tím že ještě nejsou zadány přesné adresy ubytování.

KAPACITA - 10 osob

Bližší informace a jakékoli dotazy - kachijoga@gmail.com

číslo účtu pro zálohy: 212073092/0600 - do zprávy pro příjemce uveďte váš email a jméno


Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .